Buďme obezřetní i při rozvolňování

0 Comment

Kdo by neznal věčně omílané slovo „Covid“ nebo „SARS-CoV-2“. Situace se v České republice uklidňuje, vypadá to, že se pomaličku bude rozvolňovat, ale není radno na to spoléhat. Určitě můžeme být rádi, že se blíží jarní počasí, sluníčko nás nabije energií, ovšem zima je stále s námi a bohužel je dost mírná. Díky tomu je tu stále plno virů. Proto se snažme neusnout na vavřínech a stále buďme obezřetní. Můžeme si vypomoci antigenními testy z nosu Covidexpert, ale i nošením roušek, respirátorů, dezinfekcí rukou a případně nošením ochranných rukavic.

antigenní test na covid

V naší velké nabídce najdete mimo jiné i antigenní testy z nosu. Antigenní testy z nosu jsou kvalitní a certifikované. Vybrat si můžete ze tří různých dodavatelů. Antigenní testy z nosu máme skladem a garantujeme rychlé dodání. V nabídce najdete i testy, které proplácí pojišťovna. Po rozkliknutí daného zboží najdete v popisku odkaz na způsob proplacení. Nabízíme taky různá balení, výhodná jak pro jednotlivce, tak pro velké firmy. Dále po otevření daného produktu najdete na konci webové stránky všechny potřebné informace ke stažení.

Pro samotestování potřebujete pouze antigenní test z nosu, který je spolehlivý a výsledek se vám ukáže během 10 až 15 minut. Odběr vzorku z přední části nosu je bezbolestný a při testování nepotřebujete mít žádné speciální vybavení. Vše zvládnete sami. Samotest můžete provést doma, před vstupem do firmy, ale i v případě, že budete chtít navštívit příbuzného nebo kamaráda.

ochrana úst proti covidu

Jelikož je COVID-19 příznaky podobný chřipce, ale i obyčejnému nachlazení, je potřeba před testováním neutíkat a stále si to hlídat. Uvádí se, že až u 60 % nakažených může nemoc probíhat skrytě, proto je vhodné použít antigenní testy z nosu v moment, kdy se objeví první možné příznaky. Rychlotesty nám díky tomu pomáhají odhalit včas případný SARS-CoV-2 a zamezí tak šíření viru v populaci.

Cena jednoho kusu antigenního testu z nosu vychází již od 29 Kč po 45 Kč.