Lidé, kteří uchovávají nápoje ve skle, dobře ví, proč tak činí

0 Comment

Borosilikátové sklo

Jedná se o speciální materiál, který je zdravotně nezávadný a využitelný i pro kojence. Speciální technologie křemičité směsi na výrobu baněk pamatuje i na zvýšenou odolnost při pádu na zem. Přenosné láhve a karafy nejsou sice úplně nerozbitné, ale nelze je srovnávat např. s obyčejnými skleněnými lahvemi na mléko. Materiál je zároveň termostabilní a nedeformuje se a nepraská ani v případě, že nádobu naplníte vroucí tekutinou.
karafa na víno.jpg

Kompaktní uzávěr, který skutečně těsní

Stává se vám občas, že v tašce rozlijete nápoj, který vás provází na cestách po městě, nebo v přírodě? Pitný režim při pohybových aktivitách podcenit nelze, a když vás zaskočí rozlitá tekutina, namísto aby vás zasytila, může to pokazit jinak příjemný zážitek z volného dne. Zásadní je proto uzávěr, který skutečně drží, a nepropustí ani kapku.
nápoj s citronem a okurkou.jpg

Severský design lahví Re Tap

Láhve ReTap jsou konstruovány lidmi, kteří pochází ze skandinávských zemí. Tamní specifický design, jaký známe z typických obchodů IKEA nebo JYSK, ovlivnil naši středoevropskou kulturu a mnoha lidem to vyhovuje. Každá láhev má jinou barvu víčka. Ta mohou být i dřevěná nebo nerezová a ideálně padnou k ergonomickému profilu skleněné baňky. Baňky v provedení Econea, Equa, Knight, Magnolia, Gravity, Stardust, Esprit, to jsou nejnovější designérské výkřiky a na vás už je pouze uchopit do ruky právě ten, co vás osloví.

Výrobky pro děti do školy

Láhve skleněné jsou ideální i pro děti do školy k uchovávání studených nápojů. Jejich bytelnost, šroubovací stabilní uzávěr, a zdravotní nezávadnost jsou typickými vlastnostmi tichého společníka při dodržování pitného režimu. Ve školách děti často trpí dehydratací, je známo, že se v průběhu výuky často přetápí ústředním topením, minimálně se větrá, a žízeň musí děti hasit až o přestávkách. Navíc je řada dětí již závislá na kofeinu z nápojů v nápojových automatech, a zdraví příliš nepřidají ani bílým cukrem slazené nápoje, nebo zakoupené výrobky sycené oxidem uhličitým.

Ekologické a úsporné řešení

Naše kohoutková voda je jedna z nejkvalitnějších v Evropě, i když se to mnohým z nás nezdá. Pokud máte pochybnosti, stačí provést rozbor, případně vodu filtrovat ve filtrační konvici. Rozhodně je to zdravější a levnější způsob, než kupovat vodu stáčenou do PET lahví. Polyetylen navíc musí projít recyklační linkou a zbytečně se tím zvyšují náklady na ekologickou likvidaci odpadu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup