Pro firmu Selvintech můžete pracovat, kdykoli se vám to hodí

0 Comment


Komu by se v dnešní době nehodila výhodná brigáda? Snad každý kouká po nějakém přivýdělku navíc a zdaleka se nejedná jen o klasické zaměstnance, ale také o lidi, kteří jsou v důchodu, na mateřské dovolené anebo studují, protože obzvláště v takové situaci mají lidé zpravidla hluboko do kapsy a každá koruna navíc se jim vždy hodí. Vždyť ani důchody ani jiné typy podpory nejsou nijak královsky vysoké a mnohé matky či důchodci, pokud chtějí zaplatit nájem, potraviny či další potřeby, tak jim nezbývá než si přivydělat nějaké peníze. A se studenty je to podobné, školné se u nás zatím sice neplatí, nicméně vysokoškolské učebnice ani podnájem nejsou zdaleka zadarmo.

vánoční sukně

Nicméně najít vhodnou brigádu není nic jednoduchého, tím spíše, pokud máte malé děti a nemůžete si dovolit opustit svůj domov, kdykoli vás napadne. Vlastně tou nejlepší brigádou, jaká vás může potkat, je právě ta, kterou můžete provádět z pohodlí svého domova, a to flexibilně čili v době, kdy na práci máte zrovna čas anebo chuť. U matek na rodičovské dovolené to znamená dobu, kdy si děti buď spokojeně hrají anebo spí, studentů se jedná o tu část dne, kdy nemají přednášky ani cvičení. A nezřídka se jedná právě o noc či večer, kdy děti spokojeně usnou a všichni si mohou užívat klidu večera.

vánoční šiška

Takže o to více každý člověk ocení brigádu, která je natolik flexibilní, že se jí může věnovat kdykoli ho jen napadne a klidně i na jakémkoli místě. Takže třeba i večer při sledování televize, pokud na to přijde. A přesně taková je brigáda od firmy selvintech. Pokud patříte ke zručným a pečlivým lidem, které baví rukodělné činnosti a rádi neustále něco vytvářejí, pak vás jistě zaujme možnost vyrábět z domova nádherné dekorativní předměty z korálků, které od vás firma odkoupí, aby s nimi mohla potěšit své zákazníky. A kolik ozdob vyrobíte, tolik si vyděláte.