Vždy se najde řešení

0 Comment

Pokud hledáte na internetu slova a výrazy jako: americká hypotéka, nebankovní hypotéka, hypotéka při exekuci nebo hypotéka bez doložení příjmu, může to znamenat jen jediné, jste ve finančním průšvihu. O hypotéku žádají lidí, kteří chtějí stavět dům nebo koupit byt. Málokdo je schopen našetřit potřebnou částku pomocí stavebního spoření, a proto jsou hypotéky jednou z možností, jak se k požadovaným financím dostat. Jenže pokud hledáte hypotéku bez doložení příjmu americkahypoteka.cz, tak pravděpodobně jste již byli v bance o hypotéku požádat a byli vám řečeno, že na bankovní hypotéku tzv. nedosáhnete čili banka vás vyhodnotila jako nebonitního, ať už pro váš nízký příjem, nebo protože máte zápis v registru dlužníků. Ale o hypotéku rovněž žádají lidé, kteří se dostali do exekuce a potřebují urychleně splatit své dluhy, aby nepřišli o svou nemovitost. V tomhle případě už je cesta do banky zcela zbytečná.

peníze

Očekávat, že vám někdo poskytne hypotéku, aniž by zjišťoval vaši schopnost splátky splácet čili že byste nemuseli dokládat příjmy, je bláhové. I v nebankovní společnosti při žádosti o hypotéku vždy musíte mít alespoň nějaký příjem, i když oproti bance může být znatelně nižší. Dostali jste se do situace, že potřebujete hypotéku, ale bance se nelíbíte a hypotéku vám odmítla poskytnout?

spoření

Máte tu jednu možná z posledních možností, jak se ze své finanční situace dostat a nepřijít o majetek. Můžete požádat i online hypotéku u nebankovní společnosti a získat hypotéku, pokud dáte do zástavy svou nemovitost. Jistě to není příjemná záležitost, ale je to možnost, jak se dostat z dluhů nebo i z exekuce a nepřijít o střechu nad hlavou. Splácet se dá i po nízkých částkách, což nevyloučí předem ani klienty s minimálními příjmy. Nikdy nevíme, do jakých finančních problémů se můžeme dostat, ale víme, jak se z nich můžeme dostat.