Co používáte během menstruace?

0 Comment

Menstruační pomůcky prošly vývojem, stejně jako všechno okolo nás. I tampony a vložky vypadaly jinak, a svou funkci neplnily tak dobře jako dnes. Jenže dnes se vyrábí z bělených vláken, které mohou zůstat v těle a způsobit řadu zdravotních potíží. Vložky jsou také bělené, a dokonce najdete i parfémované druhy. Ty by ženy neměly vůbec používat, protože parcelace na intimních partiích narušuje přirozené pH intimních míst. To vede opět k naprosto zbytečným zdravotním problémům. Zamezte jejich vzniku a používejte pomůcky, které v konečném důsledku nestojí tolik, a které chrání jak vaše tělo, tak i přírodu a vaši peněženku. Co tedy vyzkoušet?

žena v kalhotkách

Menstruační kalhotky se staly hitem posledních pár měsíců. Existují výrobci, které podle názvu určitě znáte. Jejich výrobky jsou ale poměrně nákladné, a proto si je řada žen nevybrala jako alternativní řešení. Naše kalhotky

  • jsou za velmi dobrou cenu
  • najdete v mnoha barvách a střizích
  • se hodí od první menstruace

bílé kalhotky

Nemusíte se bát, že by jejich použití nebylo hygienické. Jednoduše je vyměníte tak jako tampon či vložku, s tím rozdílem, že musíte kalhotky dát vyprat. Vydrží vám několik let, a díky tomu vás vyjdou levněji než jednorázové pomůcky. Dejte jim šanci, budete možná velmi překvapená pohodlím i cenou. ženy, které se pro ně rozhodly, většinou zůstávají právě u kalhotek. Prohlédněte si diskuze na internetu, a všimnete si toho, že i ženy, které byly k menstruačním kalhotkám zprvu velmi skeptické, si k nim nakonec cestu našly velmi rychle, a nyní na ně nedají dopustit. Využijte možnosti nakoupit si moderní menstruační pomůcku od českého výrobce, který vám zaručuje naprostou diskrétnost a pohodlí při nošení. Nemusíte se bát žádné nehody, pokud je budete měnit dostatečně často, opravdu nikde nic neprosákne. Věříme, že se vám naše kalhotky zalíbí.