Hubnete?

0 Comment

Boj s nadváhou chce pevnou vůli
Bez pevné vůle se nadbytečných kilogramů budete zbavovat jen velmi těžko. Kila se snadněji nabírají než shazují. Právě vytrvalost a disciplína je důvodem, proč to tolik lidí raději nakonec stejně vždycky vzdá. Nemusíte být tím, kdo svůj boj o nové tělo prohraje. Kil se mete efektivně zbavit. Stačí dodržovat zdravou stranu a pravidelně se hýbat. Do plavek nějaké to kilo určitě zhubnout zvládnete. Není to tak těžké jak to vypadá. Základem je jídelníček. Je potřeba z něj vyřadit všechny nezdravé potraviny – smažené, tučné, potraviny s vysokým obsahem přidaných cukrů. Uvidíte, že pokud nebudete pít slazené nápoje a budete jíst více zdravého masa a zeleniny, kila půjdou dolů. Správný jídelníček vás zasytí, a vy nebudete mít potřebu jíst sladké mezi jídly.

zdravá snídaně

Zázrak sice neexistuje, ale…
Ale můžete si pomoct s jídlem. Spousta lidí nezvládá připravovat jídla tak, aby pravidelně jedli. Dochází jim nápady, někdy zapomenou a nebo někdy nemají čas. To se občas stát může a není třeba kvůli tomu propadat panice. Nejen pro tyto případy je tady ketomix. Funguje na principu teto diety, což znamená, že ve stravě nenajdete sacharidy. Tento způsob stravování není vhodný pro všechny a určitě je vhodné se v každém případě poradit s vašim lékařem nebo nutričním poradcem.

cvičící žena

Pokud si cokoliv z ketomixu dáte třeba jednou denně, rozhodně tím nic nezkazíte. Ketomix https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ketomix/ funguje tak, že dostanete sypké směsi na přípravu jídel. Stačí je zalít vodou a případně tepelně upravit, a za chvilku máte připravené nutričně vyvážené jídlo – například omáčky, polévky nebo i proteinové koktejly. Najíte se rychle a kvalitě a kila půjdou dolů. Chuť těchto jídel je velmi dobrá, proto se nemusíte bát, že by vám nechutnalo. Hubněte efektivně a s jídlem se netrapte. Pokud dodržíte co je třeba, určitě půjdete na koupaliště o pár kilo lehčí.