Mobilní domy získávají na popularitě

0 Comment


Chcete bydlet ve svém, rychle a levně? Pokud již máte koupený pozemek, tak mobilní domy, tzv. mobilheimy začínají být skutečně oblíbené. Cena těchto netradičních bytových jednotek se nachází od 250 tisíc korun, což je za stavbu skutečně málo. Využít ho navíc můžete k mnoha účelům.

 prodejna zmrzliny

Mobilheim je plnohodnotným bydlením o rozloze od 20 do 40 m2. Interiér je kompletně vybavený, a to včetně vytápění na elektřinu nebo tuhá paliva a užijete si také připojení na všechny ostatní, potřebné sítě jako je například kanalizace. Obrovskou výhodou je to, že můžete bydlet okamžitě, protože vám jednoduše jeřáb přiveze hotový mobilheim a postaví vám ho na připravený pozemek.

 


Chata a investice


Mobilheimy se často používají jako rekreační objekt a oblíbili si je zejména zahrádkáři. V tomto případě jsou nejprodávanější varianty do 30 m2 a využívají se samozřejmě především během letních měsíců místo klasických chat.

 

Slouží ale také k jiným účelům. Můžete je využít i jako prostředek k pasivnímu příjmu. Pronajímat je můžete buďto právě zahrádkářům, anebo turistům. Vaše investice se začne vracet prakticky okamžitě, protože je můžete začít pronajímat, jakmile se konstrukce postaví na zem a připojíte ho k sítím.

 volant autobusu


Vhodné k podnikání i běžnému životu


Pokud podnikáte, tak můžete tento způsob využít i jako prostor pro drobné podnikání nebo osobní kancelář. Můžete si tam vybudovat malé kadeřnictví, jako kancelářský prostor, bufet nebo například malou, lokální prodejnu potravin. To je pouze na vás.

 

Mobilní dům samozřejmě můžete využít i jako běžné bydlení. Vhodné je to především pro mladé osoby anebo naopak pro starší jedince, a to díky nízké pořizovací ceně. Nastěhování je rychlé a tuto variantu lze používat celoročně. Ať ho budete využívat k čemukoli, tak se nejdřív ujistěte, že je váš pozemek pro mobilheim vhodný. Exteriér i interiér si samozřejmě přizpůsobíte podle svého a vytvoříte si tak jedinečný a velmi levný byt, který můžete podle svého nejlepšího uvážení modernizovat a zajistit řádné zateplení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup