Nákupní centrum Primark – jak ušetřit za nákupy?

0 Comment

Už jste od známých slyšeli o možnosti nákupů v obchodních centrech Primark? Nebo snad máte vlastní zkušenost a nakupujete v tomto obchodním domě rádi? Ceny některých produktů jsou více než příznivé, a proto se vyplatí vyjet do zahraničí. Časy, kdy se jezdilo do Polska pro levné zboží, jsou dávno pryč, nyní je v kurzu Německo a Rakousko. Na internetu najdete celou řadu zájezdů, a to i teď před Vánocemi. Co ale dělat, pokud nemáte čas nebo možnost absolvovat tak dalekou cestu?
Internetové nákupy = pohodlí
Ať už je to kvůli novému přírůstku do rodiny, změněnému zdravotnímu stavu nebo jsou vaše důvody jakékoliv, je možnost, jak nakupovat v OC Primark z domova. Existují totiž skupiny lidí, kteří pravidelně (řekněme většinou každý měsíc) jezdí na velké nákupy a dělají online objednávky od různých lidí. Figurují jako skupiny na sociálních sítích. Například na Facebooku najdete „Primark – online nákupy“ nebo „J+A nákupy online z Německa“. Doporučuji vybírat z takových skupin, ve kterých je větší množství členů, abyste předešli nesrovnalostem a setkáním s nepoctivými obchodníky.
Scénář takového nákupu může být různý. Správci těchto skupin plánují datum návštěvy, což se uživatel dozví předem – je to vyvěšeno na hlavní stránce skupiny. Můžete kontaktovat správce ještě před plánovaným výjezdem. To udělejte v případě, že už jste v tomto obchodním centru nakupovali a máte jasnou představu, co tam potřebujete. Napíšete tedy co a jakou velikost a zda by danou věc pro vás správce mohl zkusit sehnat. Pokud to v nabídce najdou, nestalo se mi, že by člověku nevyhověli.
Další možnost je počkat, až bude nákup probíhat, nákupčí pak vyvěšuje na sociální síť postupně všechny věci, které si můžete objednat. Pokud se vám něco zalíbí, stačí napsat pod fotografii do komentáře jakou barvu, jakou velikost a kolik kusů chcete. Jakmile dostane váš komentář „like“, znamená to, že zboží pro vás je zakoupeno.
Budova Primark
Následně (po návratu do ČR) vás budou kontaktovat s platebními údaji a možností zaslání nebo osobním vyzvednutí balíčku. Provedete platbu na účet předem (v případě osobního setkání i na místě) a už můžete očekávat milou zásilku.
To je v podstatě vše, co pro takový online nákup musíte udělat. Přeji šťastnou ruku ve výběru skupiny i zboží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup