Prezentace vaší firmy je důležitější než si myslíte

0 Comment

V dnešní době, kdy existuje v každém odvětví mnoho různých firem, je velmi důležité umět svou firmu správně prezentovat. Když dříve v jednom městě existovala například jedna opravna bot, nebylo pro ni nutné mít nějakou reklamu. Byla jen jedna, takže když kdokoliv v města potřebovat opravit boty, šel jednoduše tam. Jenže když by v tom samém městě najednou byly opravny bot tři, kam byste šli? Nejspíš do té nejlevnější, s nejpříjemnější obsluhou nebo do té, která by vám nabídla něco navíc. Například slevu na příští nákup, nebo by vám boty opravili nejrychleji, při čekání by vám nabídli kávu…

podnikatel

Z příkladu vyplívá, že svým klientům musíte nabídnout nějaký důvod, proč si mají zvolit právě vaši firmu. Dejte jim něco navíc, co jinde nedostanou. Nemusíte mít ty nejlevnější produkty, ale dávejte jim třeba výhody pro stálé zákazníky nebo opravdu rychlou komunikaci a luxusní zákaznický servis. O těchto službách navíc ale musíte svým potenciálním klientům ale dát vědět skrze dobrou reklamu.

Všechno byste také měli mít přehledně popsané na svých webových stránkách. Nechte si je udělat na míru od reklamní agentury Trutnov. Webové stránky jsou většinou to první, co vaši potenciální zákazníci uvidí, takže by měly působit opravdu kvalitně a reprezentativně. Nebojte se do nich investovat i více peněz, tohle je opravdu záležitost, která se vyplatí.

podnikání z domova

Když se vaši zákazníci budou na vašich stránkách cítit komfortně, tak se tam opět vrátí a budou od vás objednávat znovu a znovu. Určitě si zařiďte výhody pro registrované uživatele. Díky tomu pak získáte email a další údaje od vašich zákazníků a budete jim pak moci posílat emaily s akčními nabídkami nebo dalšími výhodami pro registrované uživatele. Dáte tak o sobě vědět a zákazníci na vás jen tak nezapomenou a budou se na váš web vracet.