Relaxujte na nejlepších utajených plážích v Mexiku

0 Comment


Zatímco na plážích v mexických populárních destinací, jako je Cancún, Playa del Carmen, Tulum, Puerto Vallarta a Los Cabos, najdete skvělé turistické zámezí, existuje několik pláží, které jsou zastrčené a skryté, kde budete moct v klidu odpočívat a pláž budete mít jen sami pro sebe. Zde jsou ty nejlepší, které nesmíte vynechat.
 staré molo

·        Bahia San Agustín, Oaxaca

Huatulco, přístavní město na pobřeží Oaxaca, je známé pro svých devět zátok, které jej tvoří a je tedy naprosto snadné najít si pro sebe nějakou pláž. Ale pravděpodobně nejkrásnější je Bahía San Agustín, malá rybářská vesnice, asi devět kilometrů od Santa Cruz Huatulco. Kilometry dlouhá pláž je překvapivě krásná s kobaltově zbarvenou vodou, která jemně naráží na bronzový písek.
Pláž nejčastěji navštěvují místní obyvatelé, kteří přijíždějí na šnorchlování, nebo příležitostní turisté, kteří vědí, jak se tam dostat. Nejlepší cestou je chytit taxík ze Santa Cruz, nebo pokud jste opravdu dobrodružní, dopravte se autobusem mezi Huatulco a Pochutla.
 cabo mexiko

·        Xpu-Há, Quintana Roo

Pokud jedete na jih od Playa del Carmen, je pravděpodobné, že míříte do Tulum. Ale mezi Puerto Aventuras a Tulum je absolutní ráj pláží, který si místní obyvatelé chtějí udržet sami pro sebe. Xpu-Há leží na konci hlavní silnice 307. Cestující jsou odměněni krásným bílým pískem. Je to nedotčené, odlehlé místo se svým kouzlem. Navíc jsou vody mimořádně klidné, takže je to nejlepší místo pro šnorchlování, plavání a pádlování.
 

·        Playa del Caballo, Jalisco

Nemusíte cestovat daleko od turistického centra, abyste našli tuto pláž, ale budete si připadat, jako kdybyste objevili neznámý svět. Playa del Caballo je přilehlá pláž Playa las Ánimas, která je oblíbená u místních obyvatel Puerto Vallarta. Tato pláž je pravým rájem s modrou vodou a vysokými palmami. Jediní živáčci, s nimiž se setkáte, jsou buď ztracení turisté nebo mořští ptáci. Nezapomeňte si přinést vše, co potřebuje, nejsou tam prodejci, plážové bary, nic, ale to je součástí kouzla.

4.8
13