Rozkládací pohovka s matrací může suplovat klasickou postel

0 Comment

Bojujete i vy o každý jeden centimetr ve své domácnosti? Nejste v tom sami. Podobný problém má mnoho lidí. Byty se bohužel nafouknout nedají, a tak musíme pracovat pouze s tím, co máme. Naštěstí existuje několik skvělých tipů a triků, díky kterým se váš byt rázem změní na větší. Základem je vybírat praktický nábytek. Například taková rozkládací pohovka s matrací zabírá místo jako klasická pohovka, ale dokáže sloužit i jako postel. Nevěříte? Tak čtěte dál a přesvědčte se.

dvojsedák

Praktičnost na prvním místě

Pokud i vy patříte k těm, kteří preferují praktické kusy nábytku namísto těch designových, jste na správném místě. I když v žádném případě netvrdíme, že rozkládací pohovka s matrací nevypadá dobře. Právě naopak. Výrobci rozhodně nedělají kompromisy mezi designem a kvalitou. Pojďme si ale tento skvostný kus nábytku přiblížit trochu víc. Jde o pohovku, která má v sobě zabudovaný matraci, a proto je určena pro každodenní spaní. Pokud jste již někdy spali na klasické rozkládací pohovce, určitě víte, že od pohodlného spánku má taková „postel“ opravdu daleko. Rozkládací pohovka s kvalitní matrací, která je určena pro každodenní spaní, se ale vyspíte skutečně komfortně. Taková pohovka je přímo přizpůsobena tomu, aby byla dennodenně využívána na běžné spaní. Matrace je proto mnohem kvalitnější než u běžných pohovkách. Navíc mají tyto typy pohovek své vlastní označení. Proto pokud takovou najdete, můžete si být jistý, že je skutečně kvalitní.

modrá pohovka

Nábytek „dva v jednom“ se vždy vyplatí

Nábytky, které jsou multifunkční, jsou v současnosti mimořádně populární. Hodí se do malých bytů i do větších prostor. Výhodou je to, že během běžného dne mohou sloužit jako jeden kus nábytku a v noci jako něco zcela jiného. Skvělým příkladem je právě rozkládací pohovka s matrací. Určitě vás zajímá, kde ji dostanete koupit. Ideální je, když si ji můžete před koupí vyzkoušet, a proto doporučujeme navštívit větší kamenné obchody s nábytkem. Například v https://www.sconto.cz/ vždy najdete přesně to, co hledáte. Vystavené kusy nábytku si můžete zblízka prohlédnout a vyzkoušet, co je opravdu úžasné. Rozkládací pohovka s matrací vás doslova uchvátí svou praktičností a stylovým vzhledem.