Stávku i Air France může být překvapivá

0 Comment

Když se rozhodnete někam odletět, určitě se nemůžete dočkat cílové destinace. Tohle nadšení a radost však může velmi rychle zkazit stávka dopravce. Možná byste si řekli, že tohle se nebude týkat leteckých společností, a to zvláště těch velkých, ale chyba lávky! Nebylo tomu dávno co i velký dopravce Air France oznámil, že zaměstnanci budou stávkovat. Právě to se stalo osudným mnoha cestám lidí, kteří se rozhodli někam letět. I přesto, že můžete získat kompenzaci, určitě vás nepotěší, že stávky Air France pokračují. Z tohoto důvodu je dobré se připravit na vše a nenechat nic náhodě, což znamená vědět, jak si nechat letenku alespoň částečně proplatit.

letadlo

Není třeba panikařit

Ačkoliv budete nešťastní z toho, že se vám zrušil let, nemusíte zcela zoufat, neboť pro tyto případy je zde možnost kompenzace. Ta vám alespoň částečně zašije rány po zjištění, že váš let do cílové destinace, nikam vlastně nepoletí. Nepočítejte však s tím, že kompenzace pokryje celé náklady na zrušený let. Je proto velmi nepříjemné, když zjistíte, že vaše cesta byla zrušena. O to více, když má jít o nějakou důležitější cestu, na kterou jste se třeba dlouho těšili nebo jste ji potřebovali realizovat z důvodu vašeho zaměstnání.

přistání

Jak postupovat, když zjistíte, že Air France plánuje stávku právě pro vaši cestu?

  • Využít znalostí a zkušenost těch, co tuto situaci již zažili
  • Nečekat na zázrak, ale zajímat se o možnosti kompenzace
  • Nechat si pomoci odborníky a využít formuláře

Když budete aktivní, přinese to své plody v podobě vaší radosti, a hlavně v podobě peněz, které alespoň částečně získáte zpátky. Proto uvažujte nad tímto problémem aktivně a nenechejte se odradit někým, kdo nebyl tak aktivní. Uvidíte, že vzdání se své kompenzace je zcela zbytečné, neboť získat peníze za zrušený let není vůbec složité, ba naopak. Se správným formulářem to bude vskutku jednoduché.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup