TOP 5 od Dermacolu

0 Comment

1. Satin make-up base

Jedná se o vyhlazující matující bázi pod make-up. Tato báze vyhladí vrásky a vyplní rozšířené póry. Je vhodná pro všechny tipy pleti. Nejprve pleť vyčistěte, naneste pleťový krém a poté tuto bázi. Výrobek lze zakoupit ve třech velikostech. Je třeba počítat s tím, že báze není úplně nejlevnější, na druhou stranu jsou báze podstatně dražší a tato navíc vydrží poměrně dlouho, protože ji stačí opravdu malé množství.

Po nanesení na obličej můžete mít pocit, že je pleť mastná, ale není tomu tak. Báze je jen velmi dobře roztíratelná a připravená na to, aby po ní make-up hezky klouzal při nanášení.
vlasy na rtech

2. Caviar long stay make-up & corrector

Jedná se o dlouhotrvající make-up s korektorem a to v jednom balení. Nahoře se nachází korektor s malým zrcátkem a pod ním je klasická nádobka s make-upem. Korektor zakryje nedostatky pleti. Make-up je s kaviárovým výtažkem, má lehkou konzistenci a dlouhodobě kryje. Pleť navíc hydratuje a vyživuje. Je vhodný pro všechny typy pleti, a co se týče krycích schopností, jedná se o střední až vyšší krytí.

Na podkladovou bázi vklepejte korektor tam, kde spatřujete nedokonalosti a poté rovnoměrně naneste make-up v lehké vrstvě. Pleť bude poté sjednocená a zářivá.

3. 16h lip colour

Jedná se o rtěnku a lesk v jednom a po správném nanesení vydrží opravdu skoro celý den. Rtěnka obsahuje přírodní oleje a navíc vitamin E. Nejprve nanesete tenkou vrstvu rtěnky a necháte zaschnout. V návodu se sice píše, že postačí 1 minuta, ale lepší je rtěnku nechat schnout trochu déle, aby se po nanesení lesku neotírala. Poté, co bude rtěnka suchá, přetáhnete ji vrstvou lesku.

Nabídka odstínů je opravdu široká. Vybrat si můžete nude odstíny, výrazně červené či růžové, rtěnky matné či se shimmerem.

4. Precise black-black sensation

Velice kvalitní tužka na oči ve fixu sytě černé barvy. Je dlouhotrvající a nerozmazává se. Dalo by se říci, že je i částečně voděodolná. Vzhledem k tenkému hrotu je vhodná i pro začátečníky, neboť aplikace je opravdu snadná. Vykouzlíte s ní jak linky tenké, tak i dramaticky silné. Tento produkt je vhodný i pro osoby, které mají citlivé oči a dá se používat i při nošení kontaktních čoček.
kosmetika a make up

5. Artist lash mascara

Řasenka má kartáček, jehož tvar se směrem nahoru zužuje. Vytvoří efekt prodloužených řas. Řasy jsou po použití krásně oddělené, výrazné a natočené. Aplikujte několik vrstev, dokud nedosáhnete požadovaného efektu. Řasenka je velice dobře pigmentovaná, takže černá bude opravdu černá. Neobsahuje parabeny.