Chraňte svůj telefon stylově

0 Comment

Právě jste novým hrdým majitelem nádherného zařízení Samsung A20e? A užíváte si jeho vytříbený design, spojený s kvalitním provedením a skvělou funkčností? A také vás hned začala trápit otázka, jak váš krásný telefon dopadne, až někam dopadne? A nemusíte to být nutně z pátého patra. Bohužel i přestože zařízení Samsung vynikají vysokou kvalitou jdoucí ruku v ruce s odolností, stačí jeden na pohled nevinný pád z kapsy displejem dolů (že to vždycky spadne displejem dolů je téměř jistý fakt) a namísto radosti z krásného telefonu vám zbydou jen oči pro pláč.

samsung telefon displej

Tomu ale snadno zabráníte, pokud svůj telefon předem ochráníte. Tvrzenou folii na displej možná už máte, ale co budoucí oděrky na bocích zařízení anebo hůř, poškozená čočka fotoaparátu? A už vás napadlo, že můžete ochranu dokonce skombinovat s úžasným a originálním designem?

pouzdra na mobil

Nezáleží, zda jste zastánci minimalistického provedení a praktičnosti, anebo esteticky cítící osoba, která svůj cit pro krásu chce vyjádřit i telefon. V nabídce krytů od společnosti Módní Mobil si vybere zcela určitě každý. Skladem je přes 5.000 druhů krytů a pouzder na telefony, stačí si vybrat. Na váš telefon Samsung A20e zde naleznete nejen ochranné sklo, ale hlavně nespočet barevných provedení pouzder a to jednoduchý, pouze s klipem, nebo například i se zipem a zadní kapsou. Všechna pouzdra pro Galaxy A20e Modnimobil jsou kvalitně vyrobena se standardní zárukou 2 roky a obchod se pyšní certifikátem „Ověřeno zákazníky“ od Heureky. Tedy nákupem zde neuděláte chybu.

Ať už je vaše oblíbená čistě černá, růžová, bílá, světle modrá, tyrkysová nebo fialová. Ať už chcete na pouzdře lapač snů, mandaly, motýli anebo květy. Anebo jste milovníkem zvířat a rádi byste svůj telefon ozdobili vzorem tygra, vlka, psa anebo třeba pandy. Každý si v této nabídce jistě přijde na své a to za velmi hezké ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup