Jak si zařídit hypotéku

0 Comment

Vzhledem k dnešním cenám nemovitostí potřebuje hypotéku téměř každý. Jen málokdo má to štěstí, že už v mladém věku zdědí nebo dostane od rodičů dostane nějakou nemovitost, kde může bydlet. Většina lidí si na dům nebo byt musí půjčovat.

Nějakou dobu samozřejmě můžete platit nájem, ale dávat celý život peníze za bydlení do kapsy někomu jinému není zrovna výhodné. Hypotéka může být často mnohem výhodnější, protože za pár let je nemovitost vaše. Potom bydlíte ve vlastním, nemusíte mít strach, že dostanete výpověď z nájmu. Navíc hypotéku časem splatíte, a potom už nemusíte za bydlení platit nic.

peníze na bydlení

Když od banky úvěr nedostanete, můžete se snadno obrátit na některou z nebankovních společností. Ty nabízí i například hypotéky bez příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, kdy nemusíte nutně dokládat své příjmy. Může s vámi do hypotéky vstoupit někdo z vašich známých nebo rodiny jako spoludlužník. Takže pokud z nějakého důvodu nemůžete své příjmy doložit, může je místo vás doložit třeba vaše sestra.

Když chcete hypotéku na bydlení, tak musíte žádat o spotřebitelský úvěr, kde jsou o něco složitější podmínky. Podnikatelé mají v tomhle malou výhodu, protože podnikatelské úvěry mají pravidla méně složitá. Je pochopitelně potřeba společnosti, která vám hypotéku bude poskytovat, že skutečně podnikáte, nejen že máte firmu založenou.

bankovky

Podnikatelé mohou mít sice nízká daňová přiznání, ale i přesto mohou dosáhnout na velmi výhodné úvěry. Doložit mohou i své faktury nebo pokud teprve začínají, tak vysvětlit své záměry a podnikatelské plány. V každém případě vám přejeme, ať si vyberete takovou hypotéku, která vám bude vyhovovat. Předem se zamyslete, kolik jste opravdu schopni splácet a raději si na splacení dejte více času. Mnohdy bývá lepší hypotéku splácet déle, ale po opravdu malých částkách, než se snažit to zvládnout co nejrychleji a nezvládat platit včas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup