Svatební den se blíží

0 Comment

Mnoho děvčátek už ve školním věku myslívá na to, jaká z nich jednou bude nevěsta. Jasnou představu o ženichovi ještě nemají, ale jaké mají být jejich svatební šaty, to vědí už jako malé naprosto přesně. Každá z holčiček chce ve svůj svatební den vypadat jako princezna. A vůbec ještě netuší, jak rychle to přijde…

Najednou jste dospělé, zamilované a chcete po boku svého milého strávit celý život a založit s ním rodinu. I dnes tomu všemu zpravidla předchází sňatek. A jak se tento velký den blíží, je nutné začít o svatebních šatech přemýšlet zcela vážně…

wedding-dress-301817_960_720

Především si každá nevěsta musí včas rozmyslet, zda si chce tyto šaty zakoupit, anebo pouze vypůjčit. Obě varianty jsou možné, svatební salony v tomto nevěstám vycházejí vstříc.

Každá žena je jedinečná a potřebuje jiný střih i styl šatů. To ve svých návrzích zohledňuje známá návrhářka svatebních a společenských šatů je Zoryana Stekhnovych. Specializuje se na ně již desítky let a její šaty jsou originální, elegantní a luxusní. Přesto si v salonu Zoryana Stekhnovych – Paris můžete pořídit svatební šaty levně. Je možné vybírat z velmi široké nabídky, takže žádná z vás nemusí mít obavy, že byste šaty, které vám „padnou jako ulité“, nesehnala. Jen je dobré začít se touto záležitostí zabývat včas. Na poslední chvíli sice také šaty seženete, ale nemusely by to být právě ty, které z vás učiní vznešenou bohyni, která bude ve svatební den středem pozornosti a obdivu.

A jaké materiály a styly svatebních a společenských šatů vůbec jsou dnes trendy?

Aby mohly být tyto šaty lehounké a přitom nadýchané či vrstvené, vyžaduje to specifické materiály, jimiž jsou například šifón, satén, organza, tyl a nepřekonatelná krajka. Šaty se navíc zdobí perličkami, flitry, výšivkami, grafickými ornamenty a různými třpytivými krystaly.

wedding-2589802_960_720

Která z vás si vysnila mít svatební šaty jako princezna, bude mít na sobě přiléhavější živůtek, který v oblasti pasu přechází ve velice bohatou sukni, která je obvykle ušitá ze saténu či tylu. Tento typ šatů, který je přestřižený a tudíž pevný v pase (a od této partie také hodně rozšířený) – je vhodnější pro štíhlé nevěsty. Francouzský boho styl přináší šaty volné a splývavé, které působí velice romanticky. Ve volném materiálu lze schovat i nějaké to kilo navíc. Takzvaný „áčkový“ střih má postupně se rozšiřující sukni a bude slušet každé nevěstě.