Jste ve finanční tísni? Pomoci může zpětný leasing

0 Comment


Možností, jak se dostat z vážných finančních problémů, je dnes celá řada. Pokud máte ve vlastnictví auto nebo nemovitost, je to docela snadné. Jednou z možností je oddlužení domu pomocí zpětného leasingu.
· Je to vlastně tak trochu obrácený postup.
· Pokud vlastníte automobil, můžete ho prodat leasingové společnosti, která vám za něj poskytne finance a pak vám ho pronajme.
· Vůz máte tedy stále v užívání.
· Podmínkou je vozidlo, jehož rokem výroby je 2002 a mladší.

Zpětný leasing se ale nemusí týkat pouze aut, ale také různých technologií, výrobních zařízení, strojů nebo techniky. Je to tedy pomoc, která je určena především podnikatelům. Na stejném principu funguje také zpětný odkup nemovitosti. Poté, co svou nemovitost prodáte, zůstáváte jejím nájemcem a máte na ni po celou dobu předkupní právo. Je to v podstatě možnost, jak se dá vyřešit bezúročná půjčka pro živnostníky, kteří nedosáhnou na úvěr nebo hypotéku z banky a nechtějí finanční problém řešit produktem, kterým je půjčka bez registru.
o Ta se může u mnoha nebankovních poskytovatelů docela prodražit.

totem

RPSN prozradí, kolik budete platit
Při hledání vhodného poskytovatele je nutné nesledovat pouze uvedenou úrokovou sazbu, ale soustředit se především na RPSN. V tomto údaji jsou zahrnuty veškeré poplatky i splátky, které na vás čekají. Lepší přehlednost vám dá hypoteční úvěr kalkulačka, která po zadání několika nutných údajů zjistí, jaké máte možnosti.
· Webové stránky, na kterých je uvedena hypoteční kalkulačka, obsahují seznam především bankovních poskytovatelů úvěrů a hypoték.
Jestliže chcete hledat i nebankovním sektoru, pak jsou dobrým nástrojem Srovnávače úvěrů a hypoték. Některé se soustředí na bankovní instituce a na některých webových stránkách najdete i nebankovní poskytovatele.
Vždy je dobré mít přehled, než se rozhodneme k tak vážnému kroku, jakým je zapůjčení vetší finanční částky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup