Rodina je základ

0 Comment

Děti jsou překrásné stvoření plné radosti, energie a síly. Ti z vás, kdo se již stali rodiči, tak toto jistě potvrdí. Děti jsou rozhodně něco víc než jen někdo, o koho se musíme starat. Ano, berou nám energii a drahocenný spánek, ale nic nás nenabije tolik, jako smích malého šťastného človíčka. Ty chvíle strávené s vaším dítětem jsou rozhodně k nezaplacení a nic na světě vám to nemůže nahradit.

sourozenci

Problémem je, že se objevuje čím dál více lidí s rozporuplnými myšlenkami o životě. Chtějí si užívat, bavit se, cestovat, budovat kariéru nebo podnikání, nechtějí se vázat a mít takovou zodpovědnost. Chtějí se jednoduše zaměřit na svůj život, na své společenské postavení a upínají se na tuto představu natolik, že nemají potřebu zakládat a budovat rodinu. Ano, jistě, žijeme v jiné době než naši předci. Je to doba uspěchaná, náročná a každý se spoléhá jen na sebe. Ale opravdu chceme žít takový život? Opravdu si přejeme být natolik samostatní, že zapomínáme na to podstatné? Na to, co je v životě opravdu důležité?

Jistě je zcela v pořádku chtít ve svém životě něčeho dosáhnout a jít si za tím, ale vždy na úkor něčeho. Je super mít mnoho peněz, když nemáte vedle sebe někoho, s kým si je můžete užívat. Je fajn mít úžasný a honosný dům, avšak vždy na vás dýchne samota, když do něj vejdete. Je nádherné mít vysoké postavení ve společnosti, ale když na vás doma nikdo nečeká, tak se o tom nemáte s kým podělit.

šťastná rodina

Rodina je jednoduše základ všeho. Základ našich životů, naší komunity. Je základní stavební jednotkou celé společnosti. Nesmíme toto opomínat. Mít doma skvělého manžela, nádherné děti a pocit bezpečí je skutečný dar. Děti jsou naše spása. Avšak peníze jsou vždy potřeba, a tak se stát snaží o podpoření rodin s více dětmi. Děti by měly být výhodné Hypoteka-bez-registru a neměli bychom mít strach, že je nedokážeme dostatečně zabezpečit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup