Kde máte šanci uspět se svými příjmy?

0 Comment

Často v životě nastávají situace, kdy se člověk bez půjčky zkrátka neobejde, i když by mnohokrát chtěl. To se stává většinou u bydlení, protože ať už koupě, stavba anebo rekonstrukce domu či bytu stojí tolik peněz, že je má běžně po ruce jen málokdo. Všichni ostatní si na to potřebují půjčit. Jenže taková půjčka je složitá věc, a je mnohem složitější, než se nám snaží namluvit různé reklamní plakáty. A nyní je její získání ještě těžší a je méně dostupná, protože uspět v případě posuzování bonity je už málem nemožné. A co teprve, pokud máte ještě jiné finanční potíže.
závěť, ruka s perem, bankovky
Bonita žadatele, čili informace o tom, zda bude v budoucnosti své závazky schopný splácet, se odvíjí především od jeho příjmů a výdajů. Jestliže máte vysoké příjmy, nějaké úspory k tomu, a nemáte žádné velké závazky, a už vůbec ne ty finanční, tak jste za vodou. A zřejmě vás tam mnoho není. Většina lidí má průměrný anebo nižší příjem a k tomu vyšší výdaje, anebo zkrátka výdaje naprosto běžné – takové, které máte, když živíte rodinu, tedy manželku na rodičovské dovolené a děti k tomu. Tak takoví lidé už se se žádostí o peníze na banku obracet ani nemusí – výsledek je předem jasný.
A co když peníze nevyhnutelně potřebují? V tom případě by se měli obrátit na nebankovní společnost, protože pokud se k nim všichni ostatní otočí zády, tak zde mají šanci. Zde je pro ně připravena vstřícná hypotéka bez doložení příjmů.
české mince a bankovky, černá peněženka
Její velkou předností je především to, co vám bude připadat naprosto přirozené – přistupuje k vašim příjmům a výdajům realisticky – nepodceňuje je, ale ani nepřeceňuje. A když vaše příjmy a výdaje někdo vezme tak, jak jsou a v takové podobě je ohodnotí, tak najednou zjistíte, že to s tou bonitou není tak zlé.
A pokud je tento aspekt v pořádku, tak pak už jen stačí složit vhodnou záruku za úvěr v podobě libovolného nemovitého majetku, a jste za vodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup