Volba kočárku je důležitá

0 Comment

Online obchod Zelená žirafa pro Vás přichází s ideálním řešením. V jednom jediném e-shopu nakoupíte vše, co budete potřebovat k péči o miminko. V nabídce naleznete kočárky, autosedačky, nábytek pro miminka hračky a mnohé další.

sportovní kočárek

Na trhu jsou různé druhy kočárků, které se liší svým zpracováním adekvátně vůči věku miminka:

  • Dvojkombinace – jedná se o kombinaci hluboké korby pro novorozené miminko a sportovní nástavba pro dítě, které již samo sedí. Kočárky jsou prodávány s bohatým příslušenstvím, jako je taška na pleny, držák pití, nánožník nebo rukávník. Věnujte pozornost rozměrům rozloženého kočárku, stejně jako rozměrům složeného kočárku pokud plánujete s kočárkem cestovat autem.
  • Trojkombinace – nabízí kočárek v kombinaci hluboké korby, sportovní nástavby a autosedačku pro první měsíce Vašeho miminka. Tuto autosedačku lze pomocí adaptérů nasadit na podvozek kočárku. Tuhle vlastnost užijete hlavně při cestování autem, kdy miminko nemusíte přesouvat z autosedačky do korbičky kočárku, ale jednoduše vyjmete autosedačku i s miminkem z auta a nasadíte na podvozek.
  • Golfové kočárky – jsou konstruované již pro větší dítě, které samostatně sedí. Posed je nižší a dítě může samo slézat z kočárku. Golfové kočárky jsou extrémně skladné a lehoučké, ideální pro cestování. Tyhle kočárky jsou vybaveny malými kolečky, a proto jsou vhodné spíše do města a pro procházky po rovném terénu. Do přírody se příliš nehodí.
  • Sportovní kočárky – jsou variantou golfového kočárku do terénu. Tyto nejsou, ale tolik skladné jako golfové kočárky.
  • Kočárky pro vícerčata – v nabídce naleznete kočárky pro dvojčata i pro trojčata. Vybírat můžete s dvojkombinací a trojkombinací.
  • Hluboké kočárky – budou Vaší volbou, pokud máte raději změnu a chcete koupit hluboký kočárek pro novorozené miminko jiný nežli kočárek následující pro větší miminko.
  • logo

Kolečka kočárku vybírejte s ohledem na terén, který chcete brázdit s miminkem při Vašich procházkách. Na procházky do terénu volte kolečka spíše větší a nafukovací. Do města, na chodníky a asfaltové cesty můžete volit klidně kolečka menší a gelová. Ovšem malá kolečka na kočičích hlavách se mohou zasekávat.

Vybírat můžete ze značek: Adbor, Babyactive, Calibro, Lonex, Lonex sport, RIKO, Tako, VEGA aj.